Strony internetowe - sklepy www


Poczuj prawdziwą moc internetu

SKLEPY INTERNETOWE

Jako nieliczni na rynku oferujemy naszym klientom pełną obsługę przy projektowaniu, tworzeniu sklepu/strony www. Począwszy od wybrania, rejestracji domeny oraz hostingu, poprzez dostarczenie w pełni zoptymalizowanego produktu, zabezpieczonego certyfikatem SSL oraz zintegrowanymi płatnościami on-line (np. dotpay, paypal itp).

SCI - Śląskie Centrum Informatyczne - strony www, aplikacje dedykowane - stronyWWW, sklepy internetowe
SCI - Śląskie Centrum Informatyczne - strony www, aplikacje dedykowane - stronyWWW, strony internetowe

STRONY WWW

Tworząc strony internetowe, dajemy naszym klientom gwarancje, że witryna będzie zgodna z normami Google, będzie w pełni responsywna i zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarce. Budujemy nowoczesne i przyjemne dla oka stron www. Dodatkowo zapewniamy pełne wsparcie w instalacji certyfikatu SSL - niezbędnego już dzisiaj - szyfrowania strony.

OBSŁUGA STRONY WWW

Dbałośc o prawidłowe funkcjonowanie serwisu jest niezmiernie ważna, aby nie ucierpiał na tym wizerunek firmy oraz finanse z powodu niedziałającej strony, linków, formularzy czy ataków hakerskich lub błednie wyświetlającej się zawartości strony. Tworzenie kopii bezpieczeństwa jest jedną z istotnych, a często zapominanych, rzeczy, o którą powinno się dbać.

SCI - Śląskie Centrum Informatyczne - strony www, aplikacje dedykowane - stronyWWW, naprawa i obsługa stron www

sprawdź nasze portfolio

DOMENA I HOSTING

Wybór domeny jest istotny już przed rozpoczęciem prac nad nową stroną internetową, a nabiera znaczenia jeszcze bardziej w trakcie jej funkcjonowania. Pomożemy Ci dobrać odpowiednią, zgodną ze standardami, domenę z odpowiednim rozszerzeniem.

Podbonie sprawa wygląda z serwerem, gdzie nasza witryna będzie spoczywać. Dopiero podczas obciążeń - dużej ilości wejść - okaże się, ile jest warty serwer hostingowy. Zapewniamy pomoc przy wyborze i konfiguracji hostingu, wraz z ewentualnymi przekierowaniami.

CERTYFIKATY SSL

Ostatnio dość głośno jest w sprawie szyfrowania danych na stronach internetowych. Nie chcielibyśmy, aby ruch na stronie internetowej był widoczny dla niepowołanych osób, dlatego też bardzo ważne jest zabezpieczenie danych i przesyłanie ich w postaci zaszyfrowanej.

Jest to możliwe dzięki certyfikatowi SSL. Procedura wdrażania certyfikatu jest jednak często niejasna dla laików - My zapewniamy obsługę typu FUllService, dzięki której, zajmiemy się również i tym problemem.

SYSTEM CMS

Systemy zarządzania treścią ułatwiają akutalizacje i zmianę treści na stronach tym, którzy nie są zaznajomieni z językami programowania. Na rynku dostępnych jest kilka systemów CMS, ale nie wszystkie nadają się do wszystkich typów stron. Odpowiedni dobór takiego systemu jest dość kluczowy i uzależniony od kilku czynników, na które trzeba zwrócić uwagę.

Dokładnie przyglądamy się potrzebom swoich klientów i proponujemy najlepiej dopasowany system. Przede wszystkim system CMS musi być lekki i aktualizowany odpowiednio często. Zwracamy również uwagę na wielkość tworzonego serwisu, częstotliwość aktualizacji treści i ich rodzaj.

CONTENT MARKETING

SEO - jedna z najważniejszych optymalizacji jakie strona musi otrzymać, aby nie była tylko bierną, leżącą w odmentach internetu wizytkówką firmy, której nikt nie zobaczy. Wyszukiwarki takie jak Google czy Yahoo biorą pod uwagę unikalne treści, które pojawią się na stronie internetowej, dlatego ważne jest, aby nie kopiować innych i być unikalnym.

Zwracamy uwagę na to, aby serwisu nie tworzył jedynie kod strony, ale również i treść w większej jej części. Naszy zespół copywriterów na bieżąco śledzi trendy tekstów pojawiających się na stronach internetowych i tworzy nowe, unikalne treści wraz z ich optymalizacją pod wyszukiwane słowa (wstęp do optymalizacji SEO).

skontaktuj się z nami, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ