aplikacje dedykowane - CRM - miniERP


Aplikacją można nazwać nawet stronę internetową lub sklep. My natomiast idziemy o kilka kroków dalej. Najczęstszymi aplikacjami, które tworzymy są to dedykowane, zaawansowane systemy typu CRM (ang. Customer Relationship Management) lub miniERP (ang. Enterprise Resource Planning)

CRM

Oprogramowanie pomagające w kontaktach z klientami. Zazwyczaj posiada zestaw procedur i narzędzi istotnych w zarządzaniu kontaktami z klientami. Pozwala usystematyzować, zarządzać i uprościć kontakt z klientem. Koncentruje się na czynnościach marketingowych, wspiera proces sprzedaży i wspiera wszelkie działania związane z obsługą klienta. Aplikacja jest budowana modułowo co pozwala dokładać poszczególne funkcjonalności i rozwijać oprogramowanie w późniejszym czasie.

miniERP

System przeznaczony dla średnich przedsiębiorstwach. Pomaga planować i zarządzać całością przedsiębiorstwa począwszy od magazynu, dostaw, zaopatrzenia poprzez planowanie produkcji, sprzedaż, zarządzanie relacjami z klientami a skończywszy na księgowości, finansach czy też zarządzaniu zasobami ludzkimi. Jest ono budowane w sposób modułowy tzn. Każdy moduł może działać niezależnie od drugiego natomiast w pełni współpracują ze sobą - posiadają wspólną bazę danych.

Zazwyczaj takie oprogramowanie występuje w wersji przeglądarkowej, która zapewnia dostęp z każdego miejsca i urządzenia.

sprawdź nasze portfolio

Niezależnie od typu tworzonego przez nas oprogramowania, jest ono w pełni dedykowane - budowane pod potrzeby naszego klienta. Pozwala to na uniknięcie konstruowania tzn. "kombajnów", które posiadają masę niepotrzebnych funkcji. Na rynku istnieje ogrom darmowych jak i płatnych rozwiązań, natomiast żadne z nich nie może zagwarantować funkcjonalności dopasowanej do potrzeb Twojej firmy.
Plusy dedykowanego oprogramowania

W pełni dopasowane do potrzeb funkcje aplikacji - bez niepotrzebnych modułów przeznaczonych dla "wszystkich",

Gwarancja poprawności działania zgodnie z oczekiwaniami,

W przypadku aplikacji web'owej - dostępność przez przeglądarkę, z każdego miejsca na świecie, bez potrzeby instalacji na poszczególnych stacjach roboczych,

Pomoc, asysta i serwis pogwarancyjny

skontaktuj się z nami, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ